logo

FOTOWOLTAIKA
– MONTAŻ I PROJEKTOWANIE ELEKTROWNI SŁONECZNYCH

 

Inwestowanie w technologie fotowoltaiczne to doskonały sposób nie tylko na ograniczenie kosztów życia związanych z użytkowaniem energii elektrycznej, ale także na świadome i odpowiedzialne dbanie o środowisko naturalne. Dzięki niewykorzystywaniu paliw kopalnych zanieczyszczających atmosferę, a zamiast tego pozyskiwania energii z promieni słonecznych, użytkownicy fotowoltaiki uczestniczą w znamiennym dla nas wszystkim przechodzeniu na odnawialne źródła energii. Jest to niezwykle odpowiedzialne zachowanie, które ma wpływ nie tylko bezpośrednio na właścicieli przydomowych elektrowni słonecznych czy firm z panelami słonecznymi na dachach swoich zakładów, ale na nas wszystkich. 

 

Za stosowaniem energii słonecznej do produkcji elektryczności przemawia kilka wymiernych korzyści:

  • Znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej – sami wytwarzamy dla siebie prąd
  • Możliwość odsprzedaży nadmiaru uzysków prądu do zakładu energetycznego i odzysk nadmiarów w trakcie zimy, gdzie słońce oddaje mniej energii w naszej szerokości geograficznej
  • Globalne obniżenie produkcji szkodliwych związków i zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery – panele słoneczne nie wytwarzają żadnych niebezpiecznych dla natury gazów!
  • Niezależność energetyczna od zewnętrznych dostawców – w skrócie dzięki panelom fotowoltaicznym montowanym na dachach budynków czy polach i podwórkach użytkownicy są zabezpieczeni przed przerwami w dostawach prądu
  • Po czasie, w którym następuje zwrot kosztów inwestycji, właściciel elektrowni słonecznej zaczyna zarabiać! Każdy kW nadmiaru energii oddany do sieci i niewykorzystany w przyszłości dla wyrównania bilansu energetycznego oznacza realne pieniądze!

 

 

 

PROFESJONALNE WYKONAWSTWO INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

 

fotowoltaika

 

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Eksperckie podejście do tematu w połączeniu z dużym doświadczeniem pozwala nam na wykonawstwo systemów instalacji fotowoltaicznych dopasowanych dokładnie do potrzeb naszych klientów. Prócz bezpośrednich usług montażowych zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru skutecznych rozwiązań, a także pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na elektrownie słoneczne.
Wszelkich szczegółów, jak tego dokonać oraz tego, jak wyglądają nasze usługi w tym zakresie, z chęcią przedstawimy po uprzednim kontakcie telefonicznym.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.